• Online lessen 30 maart t/m 3 april

     

    Maandag                        18.45-19.15          XCO - Sas

    Maandag                        19.15-19.30          BBB - Sas

    Maandag                        19.30-20.00          Zumba - Sas

    Maandag                        20.00-20.30          Body & Balans - Geertje                                                            

     

    Dinsdag                          14.30-15.00          Schoolgroep 3-5 basis - Luka + Sas

    Dinsdag                          15.00-15.30          Schoolgroep 6-7 basis- Luka + Sas                                                                 

    Dinsdag                          15.30-16.00          Groep 12 jr en ouder - Luka

    Dinsdag                          16.00-16.30          Schoolgroep 7-8 basis - Claire                                                          

    Dinsdag                          17.00-17.30          Groep brug/2 – Irma

    Dinsdag                          17.30-18.00          Groep 2-3 middelbaar – Irma

    Dinsdag                          18.00-18.30          Selectie 11 jr eo – Irma

    Dinsdag                          18.30-19.00          Zumba - Irma

    Dinsdag                          19.00-19.30          Groep 15 jr en ouder - Sanne                                                 

    Dinsdag                          19.30-20.00          Keep-Fit - Sanne                                                                           

    Dinsdag                          20.00-20.30          Yoga - Sanne                               

                                                                                                                                           

    Woensdag                     15.30-16.00          Kleuters - Sanne + Sas                                                              

    Woensdag                     16.00-16.30          Schoolgroep 3-5 basis - Sanne                                               

    Woensdag                     16.30-17.00          Schoolgroep 5-7 basis - Sanne

    Woensdag                     17.00-17.30          Groep 8 t/m 2 middelbaar - Sanne                                                                                 

    Woensdag                     19.00-19.30          Zumba - Sas                                                                                                 

    Woensdag                     19.30-19.45          BBB - Sas                                                                                          

    Woensdag                     19.45-20.15          XCO - Sas                                  

     

    Donderdag                   14.30-15.00          Jongste selecties - Luka

    Donderdag                   15.00-15.30          Groe p 14 jr en ouder - Luka                                                              

    Donderdag                   15.30-16.00          Groep 16 jr en ouder - Luka

    Donderdag                   19.15-20.00          XCO + BBB - Sas                                                                                       

    Donderdag                   20.00-20.30          Selectieles 11 jr eo - Nadia                                                                  

    Donderdag                   20.30-21.00          18 jaar en ouder - Nadia  

     

    Vrijdag                           14.30-15.00          Schoolgroep 2-3 basis Sanne

    Vrijdag                           15.00-15.30          Groep 13 jr en ouder - Sanne

    Vrijdag                           15.30-16.00          Selecties 12 jr en ouder - Sanne