• Online Lesrooster 6 t/m 10 april

     

    Maandag                        19.15-19.45          XCO - Sas

    Maandag                        19.45-20.00          BBB - Sas

    Maandag                        20.00-20.30          Zumba - Sas                             

     

    Dinsdag                          14.30-15.00          Schoolgroep 3-5 basis - Luka + Sas

    Dinsdag                          15.00-15.30          Schoolgroep 6-7 basis- Luka + Sas                                                                 

    Dinsdag                          15.30-16.00          Groep 12 jr en ouder – Luka

    Dinsdag                          16.00-16.30          Groep 14 jr en ouder - Luka

    Dinsdag                          16.30-17.00          Schoolgroep 7-8 basis - Claire                                                          

    Dinsdag                          19.00-19.30          Groep 15 jr en ouder - Sanne                                                 

    Dinsdag                          19.30-20.00          Keep-Fit - Sanne                                                                           

    Dinsdag                          20.00-20.15          Stoel Workout – Sanne

    Dinsdag                          20.15-20.30          Stoel Yoga - Sanne                   

                                                                                                                                           

    Woensdag                     15.30-16.00          Kleuters - Sanne + Sas                                                              

    Woensdag                     16.00-16.30          Schoolgroep 3-5 basis - Sanne                                               

    Woensdag                     16.30-17.00          Schoolgroep 5-7 basis - Sanne

    Woensdag                     17.00-17.30          Groep 8 t/m 2 middelbaar - Sanne                                                                                 

    Woensdag                     19.00-19.30          Zumba - Sas                                                                                                 

    Woensdag                     19.30-19.45          BBB - Sas                                                                                          

    Woensdag                     19.45-20.15          XCO - Sas                                  

     

    Donderdag                   14.30-15.00          New Cookiezz & Dropzz - Luka

    Donderdag                   15.00-15.30          Groep 14 jr en ouder - Luka                                                               

    Donderdag                   15.30-16.00          Groep 16 jr en ouder – Luka

    Donderdag                   16.00-16.30          Modern vanaf 12 jaar - Luka

    Donderdag                   16.30-17.00          Selecties vanaf 11 jaar - Nadia

    Donderdag                   17.00-17.30          Groepen 18 jaar en ouder - Nadia

    Donderdag                   19.15-20.00          XCO - BBB - Sas                                                                                        

    Donderdag                   20.00-20.45          Yoga - Sanne                               

     

    Vrijdag                           14.30-15.00        Schoolgroep 2-3 basis Sanne

    Vrijdag                           15.00-15.30        Groep 13 jr en ouder - Sanne

    Vrijdag                           15.30-16.00        Selecties 12 jr en ouder - Sanne