Tijdelijk lesrooster Harmelen

HARMELEN Maandag Luka 14.45-15.30 Groep 4-5 Maandag Luka 15.30-16.30 Groep 7-8 Maandag Geer 16.30-17.15 Groep 3 middelbaar Dinsdag Sas 10.00-11.00 XCO Dinsdag Sanne 19.30-20.00 Groep 18 jaar eo + 16 jr eo Woerden woensdag (live les) Dinsdag Sanne 20.00-20.30 Keep-Fit (live les) Dinsdag Vinny 20.30-21.15 New Team (live les) Woensdag Sanne 09.00-10.00 Yoga Woensdag Mrian 10.00-11.00 XCO Woensdag Geer 15.00-15.45 …

Tijdelijk lesrooster Woerden

WOERDEN Dinsdag Luka 15.15-16.15 Groep 7-8 Dinsdag Luka 16.15-17.00 Groep 2/3 middlbaar Woensdag Talith 10.00-11.00 Zumba (eventueel 2x ¾ uur bij drukte) Woensdag Sanne 15.00-15.45 Groep 1-2 Woensdag Sanne 15.45-16.30 Groep 6-7 Woensdag Sanne 16.30-17.15 Groep 3-4 mbaar Vrijdag Lital 10.00-11.00 Zumba Vrijdag Sanne 14.45-15.30 Groep 7-8 Vrijdag Sanne 15.30-16.15 Groep 2-3 mbaar Vrijdag Sanne 16.15-17.15 Factory Frizzle Zaterdag Sanne …

View Post

Zomer sportrooster 2021

HARMELEN WOERDEN Maandag – 19 juli 18.40 XCO – Marian 19.40 Zumba – Suus 20.40 BodyB – Suus Maandag – 19 juli 20.00 Zumba – Ta Woensdag – 21 juli 19.30 Zumba – Irma 20.30 XCO – Marian Woensdag – 21 juli 19.30 Zumba – Lital Maandag – 26 juli 18.40 XCO – Sas 19.40 Zumba – Suus 20.40 BodyB …

View Post

Woerden rooster 17 tm 22 mei

Maandag-19.15-20.00 Groep 21 jr eo (buiten) – NadiaMaandag-20.00-21.00 Zumba (buiten) – Talitha Dinsdag-16.15-17.00 Groep 8/brug (buiten) – Luka + MerelDinsdag-17.00-17.45 Groep 2/3 middelbr (buiten) – Luka + MerelDinsdag-17.45-18.30 Groep 16 jr eo (buiten) – Luka Dinsdag-18.30-19.00 Body&Balans (Online klas) – Susanne Dinsdag-20.00-21.00 Zumba (buiten) – Lital Woensdag-09.00-09.30 Yoga (Online) – Sanne Woensdag-14.30-15.45 Schoolgroep 1-2 (zaal) – Sas + LukaWoensdag-15.15-16.00 Schoolgroep …

View Post

Harmelen rooster 17 tm 22 mei

Maandag-16.30-17.15 Groep 2/3 middelbaar (buiten Triaq) – LolaMaandag-17.15-18.00 Groep 15 jaar eo (buiten Triaq) – LolaMaandag-18.00-18.45 Flow + Fabzz – (buiten Triaq) Nadia Maandag-19.15-20.15 Powershaker (Buiten Breudijk) – Sas Dinsdag-16.30-17.15 Groep 8/brug (buiten Triaq) – ClaireDinsdag-17.15-18.00 Groep 2 middelbr (buiten Triaq) – ClaireDinsdag-18.00-18.45 Groep 3 middelbr (buiten Triaq) – Claire Dinsdag-18.30-19.00 Body&Balans (Online les) – Susanne Dinsdag-18.45-19.30 Groep 17 jr …

View Post

Woerden rooster buitenlessen 15 t/m 20 maart

Maandag-19.15-20.15 Zumba (buiten) – Talitha Maandag-20.15-21.00 Groep 21 jr eo (buiten) – Nadia Maandag-19.30-20.00 Body&Balans (Online les) – Geertje en Susanne Dinsdag-16.15-17.00 Groep 8/brug (buiten) – Luka + Merel Dinsdag-17.00-17.45 Groep 2/3 middelbr (buiten) – Luka + Merel Dinsdag-17.45-18.30 Groep 16 jr eo (buiten) – Luka Dinsdag-19.30-20.30 Zumba (buiten) – Lital Woensdag-09.00-09.30 Yoga (Online) – Sanne Woensdag-15.15-16.00 Schoolgroep 5-6 (buiten) …

View Post

Rooster Harmelen 19 tm 24 april

Maandag-16.30-17.15 Groep 2/3 middelbaar (buiten Triaq) – Lola  Maandag-17.15-18.00 Groep 15 jaar eo (buiten Triaq) – Lola  Maandag-18.00-18.45 Flow + Fabzz – (buiten Triaq) Nadia Maandag-19.30-20.00 Body&Balans (Online Klas) Geertje en Susanne Maandag-19.15-20.15 Powershaker (Buiten Breudijk) – Sas Dinsdag-15.45-16.30 Groep 8/brug (buiten Triaq) – Claire Dinsdag-16.30-17.15 Groep 2 middelbr (buiten Triaq) – Claire  Dinsdag-17.15-18.00 Groep 3 middelbr (buiten Triaq) – …

View Post

Woerden rooster 12 tm 17 april

Woerden rooster 12 tm 17 april Maandag-19.15-20.15 Zumba (buiten) – Talitha Maandag-20.15-21.00 Groep 21 jr eo (buiten) – Nadia Maandag-19.30-20.00 Body&Balans (Online les) – Geertje en Susanne Dinsdag-16.15-17.00 Groep 8/brug (buiten) – Luka + Merel Dinsdag-17.00-17.45 Groep 2/3 middelbr (buiten) – Luka + Merel Dinsdag-17.45-18.30 Groep 16 jr eo (buiten) – Luka Dinsdag-19.30-20.30 Zumba (buiten) – Lital Woensdag-09.00-09.30 Yoga (Online) …